м. Львів, вул. Пасічна, 127
тел./факс: (032) 244-21-71
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Важливо!

 

Львів’ян з особняків, які не укладуть угоду на вивіз сміття, штрафуватимуть

 

Виконавчий комітет Львівської міськради 30 листопада прийняв рішення «Про поводження з побутовими відходами власників (наймачів, користувачів, орендарів) житлових будинків садибного типу, земельних ділянок м. Львова». Відтепер мешканці приватних будинків садибного типу мають укладати угоди на вивезення сміття.

Детальніше

Відповідно до рішення, перевізники побутових відходів повинні забезпечити укладання договорів про надання послуг із вивезення побутових відходів із власниками житлових будинків садибного типу, земельних ділянок Львова, забезпечити встановлення індивідуальних контейнерів на території будинковолодінь і надавати якісні та вчасні послуги, відповідно до умов договору.

Також перевізники мають проводити нарахування плати за вивезення сміття за встановленими виконкомом нормами побутових відходів та забезпечити проведення розрахунків із захоронення побутових відходів, відповідно до укладених договорів з виконавцем послуг із розміщення та захоронення відходів.

Як поінформували в департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР, такий договір є обов’язковим, відповідно до Закону України «Про відходи», інформує прес-служба ЛМР.

За відмову укладення договору власник приватного будинку несе адміністративну відповідальність у вигляді штрафу в розмірі від 340 до 1360 грн, відповідно до статті 152 КУ про адміністративні правопорушення.