м. Львів, вул. Пасічна, 127
тел./факс: (032) 244-21-71
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Утилізація відходів

Кожен мегаполіс виробляє величезну кількість відходів. Для забезпечення нормальної життєдіяльності великих міст на перший план виходять такі завдання, як грамотно організований регулярний вивіз сміття з його подальшою утилізацією.

 

Як правило, використовують три основні шляхи утилізації: організація спеціально обладнаних полігонів, спалювання відходів, переробка і вторинне використання. Утилізація відходів різного виду відбувається по-різному. Приміром, будівельне сміття або грунт, утворений при виробництві земляних робіт, можуть бути навіть корисними. Будівельними відходами засипають яри, глибокі ями. А грунт, що є перешкодою на будівельному майданчику, може бути переданий підприємству, яке відчуває в ньому явний недолік.

 

Особливої уваги  вимагають небезпечні відходи, такі як, наприклад, відпрацьовані акумуляторні батареї, люмінесцентні лампи, фармацевтична продукція та ін.

 

У переробку для вторинного використання потрапляє склотара, макулатура, метал, пластик і деякі інші види відходів.

 

Спалювання сміття в певній мірі вирішує проблему його накопичення, але є чинником, що забруднює навколишнє середовище сажею і шкідливими газоподібними продуктами згоряння.

 

 

Утилізація небезпечних відходів

 

Компанія «ДВ-ЕКОСВІТ»  здійснює вивіз і утилізацію будь-якого типу сміття, в тому числі утилізацію небезпечних відходів, будівельного великогабаритного сміття, ТПВ у Львові та Львівській області. У компанії налагоджені довгострокові договірні відносини з підприємствами та організаціями Львова

 

Проблема вивозу і утилізації відходів у всі часи стояла на першому місці, оскільки чистота міста безпосередньо впливає на якість життя, і її безпеку в цілому. Вирішуючи проблему утилізації небезпечних відходів, ми тримаємо під контролем санітарну ситуацію в багатомільйонному місті.

 

Нефахова і несвоєчасна утилізація небезпечних відходів призводить до забруднення навколишнього середовища, різним епідеміям і екологічних катастроф. Керуючись принципами екологічної безпеки навколишнього середовища, ми виконуємо утилізацію небезпечних відходів за всіма правилами, регламентованими Кабінетом Міністрів УКРАЇНИ.

 

Компанія «ДВ-ЕКОСВІТ»  утилізує небезпечні відходи на спеціалізованих полігонах, не завдаючи шкоди навколишньому середовищу і екології Львова і Львівській області.