м. Львів, вул. Пасічна, 127
тел./факс: (032) 244-21-71
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Вивезення негабаритних відходів та будівельного сміття

Компанія «ДВ-ЕКОСВІТ» здійснює вивіз великогабаритного та будівельного сміття у Львові та Львівській області. Будівельне сміття утворюється при ремонті, будівництві або реконструкції житлових і громадських будівель і споруд. До будівельного сміття також відносяться мінеральні відходи: кераміка, гіпс, бетонні відходи, керамзит, асбоцемент та інші.

 

Для вивезення будівельного сміття ми використовуємо спеціальні високотехнологічні контейнери. Самостійно впоратися з навантаженням, вивезенням і подальшою утилізацією будівельного сміття практично не можливо - це важка і трудомістка робота якою повинні займатися професіонали.

 

 

Ми розуміємо, що в період будівельних робіт важливі терміни і одною з наших конкурентних переваг є надійність і гарантії договірних термінів вивозу сміття, що необхідно для забезпечення безперервності процесів будівництва та інших робіт. Вивіз будівельного та великогабаритного сміття здійснюється спеціалізованою технікою.

 

 

Ми зробимо вивіз будівельного сміття з вашого об'єкта максимально ефективно, позбавимо ваш будмайданчик від непотрібних будівельних відходів.