м. Львів, вул. Пасічна, 127
тел./факс: (032) 244-21-71
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Вивезення промислових відходів

Мабуть, найбільшим головним болем великих торгових центрів, бізнес центрів і ЖКГ є вивезення та утилізація побутового сміття. Щодня мільйони жителів мегаполісу викидають сотні тисяч тонн побутових відходів і з цими відходами потрібно щось робити. Нові будови ростуть як на очах і далеко не завжди адміністрація встигає налагодити вивіз сміття на належному рівні.

 

Мішки зі сміттям залишають біля під'їздів житлових будинків, на сходових клітках і з часом сміття не тільки виділяє неприємний запах, але й може стати причиною багатьох інфекційних захворювань

 

Проблеми з вивозом побутових відходів трапляються все частіше. Виною тому є постійні корки, брак сміттєвих контейнерів, порушення графіків роботи спеціалізованої техніки, заповнені під зав'язку звалища і мала кількість центрів з утилізації сміття.

 

 

Фірма «ДВ-ЕКОСВІТ»  спеціалізується на вивезенні побутового сміття. Наші кваліфіковані фахівці і сучасна техніка швидко і якісно позбавлять вас від сміття. Ми співпрацюємо з найбільшими центрами по утилізації сміття.

 

Ми готові провести вивіз харчових відходів або вивезення промислових відходів у Львові в будь-який час. Харчові відходи, пластиковий і скляний посуд, пакувальні матеріали, жерстяні банки - все це ми, не замислюючись, щодня викидаємо в один сміттєвий контейнер. Тим часом у Західній Європі, Японії, США, Канаді та в інших країнах, настільки ж звичним став роздільний збір сміття, який у багато разів полегшує його утилізацію, а відповідно - переробку і повторне використання. Жителі одразу розбирають  сміття по окремих пакетах, які згодом поміщаються у відповідні контейнери - для пластику, целлофану, ПЕТ-плашок, для залізних і жерстяних відходів, для паперу і картону, для скла, для побутових органічних відходів.